• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

W jaki sposób można udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, ale w innych oczywiście także, że rocznice ślubów są jakoś celebrowane – choć to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezapomnianego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, jest dużo interesujących alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem może być choćby wycieczka zagraniczna. Generalnie jest bardzo dużo pięknych miast w Europie – Paryż, Barcelona, Rzym, Praga bądź chociażby Sztokholm.
Popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie mogą zapewnić nam wygody, zwłaszcza mowa o nogach, ale jeśli w samą porę zarezerwujemy bilety, możliwe, iż za 4 bilety zapłacimy około 200-300 zł. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów oraz kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest położone lotnisko. Na przykład Okęcie jest umiejscowione dosyć niedaleko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, że transport na i z lotniska jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Sztokholmu mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo atutów, lecz może warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich wiele działa w naszym kraju? Jeśli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, że gdy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie polecimy. Choć zapewne dla wielu taka niespodzianka to niemała frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie można zapominać!

1. Kliknij i zobacz

2. Przejdź do strony

3. Przejdź do strony

4. Dowiedz się teraz

5. Przejdź do strony

Categories: Rekreacja

Comments are closed.